MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 14114436
nr 1411 4436
Byrå
Furu. Bredd: 82 cm. Djup: 44 cm, höjd: 84 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 19:12:11
200 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr